Navigation>
ET

UUS! Formica Patterns kollektsioon

09/05/2024
                       

Formica uus mustrite kollektsioon koosneb 86 dekoorist ja 10 pinnaviimisitlusest, millest uusi vastavalt 44 ja 3.

Ammutades inspiratsiooni tuntud luksuslikest looduskividest, ajatutest terratsopindadest, metalliefektidest ja klassikalisest tekstiilist, täiustavad uue kollektsiooni dekoorid igat interjööri, lisades omanäolist disaini ja tekstuuri.

Uuenduslik disainiprotsess ühendab endas taaskasutatud materjalid, käsitööna valminud kunstiteosed ja kaasaegsed tehnikad.

Kollektsioon jaguneb üheksasse disainiseeriasse, millest igaüks räägib oma loo mustrite ümberdefineerimisest läbi pindade.

Seeriad on: RAW, Monolith, Abstracts, Engineered, Stones, Textiles, Metal effects, Frosted, Geo-optics.

  • RAW – taastatud ilu

RAW seeria tähistab disaini ja jätkusuutlike tootmistavade harmooniat. Iga dekoor loob autentse välimuse läbi tekstuuride, looduslike toonide ja taastatud ning taaskasutatud materjalide.

Terratso dekooride muster on loodud taaskasutatud värvilisest paberist, andes materjalile uue elu.

Natural ja Black Recycled Kraft dekooride loomiseks on kasutatud ringlusse võetud paberimassi ja naturaalseid lisandeid, sh kohviubade röstimise jääke ning kohviubade kotte.

Reclaimed Denim Fiber dekoori loomiseks on uue elu saanud teksakiud, mis on segatud ringlusse võetud tselluloosimassi.

RAW seeria deoorid on toodetud väikestes partiides käsitööna, mistõttu iga laminaadileht on ainulaadne.

  • Stones – majesteetlikud kivid

Maailma kaunimatest looduslikest kividest inspireerituna toob Stones sari interjööridesse pilkupüüdvaid marmori imitatsioonie, lisades igapäevastesse ruumidesse luskuslikkust.

Uus Calacatta Cava dekoor seob pehme valge tausta vaevu märgatavate läbipaistvate hallide ja taupe tooni veenidega ning kajastab tarbijate muutuvaid eelistusi mugavate ja lõõgastavate interjööride suunas. Dramaatilist vastuolu pakub uus Nero Marquina dekoor, mis on rikkaliku musta tausta ja valgete veenidega.

Stones seeria kujutab loodusmaailma suursugust olemust, luues ajatut välimust piiramatute loominguliste võimalustega.

  • Engineered – stiil & funktsionaalsus

Elegantse ja kaasaegst välimusega Engineered seeria on inspireeritud erinevatest ehitusel leiduvatest materjalidest ja toonidest.

Chip dekoorid on kollektsiooni pilgupüüdja, andes klassikalisele terratso mustrile kaasaegse twisti. Chip dekooride neli erinevat variatsiooni sobituvad suurepäraselt Formica ühevärviliste kollektsiooniga, võimaldades luua tõeliselt ühtivaid disainikombinatsioone.

Betoon ja krohv on leidnud püsivalt populaarsele koha interjöörides. Formica uued dekoorid Lulworth Flint ja Purberick Flint toovad karmi töötusliku trendi kõrvale peene ja läbimõeldud ilme. Need rahulikud dekoorid on sobilikud igasuguse värvipaletiga, pakkudes krohvi välimust, millel on madala kontrastiga soojad toonid.

Inspireeritud tehislikest kividest, toovad uued Neo dekoorid kujundisse rahu ja harmoonia elemendi. Mtimes toonis õrn pilvine muster loob mitmekülgsust ja paindlikkust, tehes sellest laialt kasutatava mustri.

Engineered seeria pakub interjööridesse kaasaegset ja läbimõeldud ilmet oma uudsete mustrite ja mitmekesiste toonivalikutega.

  • Monolith – värvi ja tekstuuri sulandumine

Looduskivi naturaalsest välimusest inspireeritud ja kombineeritud inimtekkeliste jälgedega, pakub uus Monolith tekstuur jõulist, ajatut ja mimtekülgset välimust.

Erinevates toonides Monolith pind pakub dramaatilisust oma suruemõõtmelise, äratuntava kivmustri disainiga.

Sõltuvalt toonist ja interjöörist, kuhu see dekoor on pandud, peegeledab Monolith kivi, betooni ja isegi naha karakteristikat. Värvi ja tekstuuri täiuslik sulandumine rõhutab pinna erinevaid läikeastmeid.

Oma mõjusa kohalolekuga saab Monolith seeriat kasutada julgeks disainimiseks seintel, sammastel või suurematel mööblipindadel.

  • Frosted – läikiv elegants

Frosted seeria  koosneb pärlmutter pinnaga dekooridest.

Seeria on inspireeritud pärlite sädelevast ilust ja siidimaterjalide õrnast läikest.

Hoolikalt koostatud palett, milles toonid varieeruvad kreemjast kuni soojade vaksete toonideni, toob interjööri läiget ja valguse mängu.

  • Metal effects – tööstuslikult šikk

Veetlust ja industriaalset puudutust pakkuv Metal effects seeria amutab inspiratsiooni metallidest ja materjalidest, millel on metalsed viimistlused.

Uued Rolled Steel ja Blackened Steel dekoorid põhinevad rullitud teraselehel, mis on toonitud külmade sinakate ja hallikate toonidega. Steel dekoorid annavad kaasaegset ja abstraktset välimust, mis on üheaegselt metalli, puidu ja isegi suuremõõtmelise lineaarse graafilise mustri välimusega.

Burnished Coin ja Burnished Iron dekoorid kujutavad kulunud roostetanud metalli, kus sinise varjundiga metalltoonid näitavad mineviku ja oleviku ühendust.

Brushed dekooride palett on laienenud soojemate toonidega vananenud pronksi ja vase võrra, luues dünaamikat ja lisades mõjusust.

  • Textiles – klassikaline luksus kaasaegse funktsionaalsusega

Tekstiili ja kangaid kasutatakse sisekujunduses väga palju – tihti pehmemööbli näol, mis lisab soojust ja mustrit.

Uus Textiles seeria laiendab kangamustri kasutamise võimalusi, pakkudes vastupidavust ja laiendades võimalikke kasutusalasid.

Tekstiilist materjalide välimus, mis on kantud vastupidavale kõrgsurvelaminaadile, annab võimaluse tuua tekstiili välimust tiheda kasutusega aladele – laudadele, seintele, mööblile.  Klassikalise luksus on ühendatud kaasaegse funktsionaalsusega.

Pöörates tähelepanu elegantsetele kangastele, mida tavaliselt kohtab klassikalises moes, kuulub Textiles seeriasse kootud materjalist inspireeritud mitmedimensiooniline Flint Plaid ning teisi naturaalsetes toonides kootud materjale imiteerivaid dekoore.

Klassikalised tekstuursed tekstiilidisainid on ideaalsed keskkondadesse, kus kangas poleks praktiline.

Visuaalselt autente Natural Grey  Felt toob kontorites juba väga populaarseks saanud halli vildi kasutamise uutele aladele. Vildi pehme pind võib nüüd saada reaalsuseks nii vertikaalsetel kui horisontaalsetel pindadel.

Olenemate interjöörist, muudab Textiles seeria veel rohkem kujundusideid reaalsuseks, luues visuaalset draamat kangast kujutavate dekooridega.

  • Abstracts –  käsitööna valminud elegants

Inspiratsiooni ammutanud loodusest, kuid 100% Formica kunstiteosed, mis on loodud eksklusiivselt käsitsi.

Layered Sand ja Layered Black Sand dekoorid kujutavad liiva looduslikku elegantsi läbi kunstilise mustri ja loovad rahustava keskkonna.

Black Painted Marble ja White Painted Marble lisavad seeriale omanäolisust.  Need disainid on kunstliku poolt maalitud ja annavad voolava ilme. Dekoorid meenutavad looduslikke kive, kuid rõhutavad ka nende loomisel tähtsat rolli mänginud kästiööoskust.


Austades laminaati kui paberipõhist materjali, viib uus dekoor Starched Paperfold ebatäiuses peituva ilu kontseptsiooni uuele tasemele. Kortsustatud paber on hoolikalt lahti harutatud, et tuua esile voltimisjooned.

Abstracts seeria abil saad köita meeli ja lisada interjöörile isikupära.

  • Geo-optics – julged graafilised mustrid ja optilised ühevärvilised

Inspiratsiooni saanud keerukatest mustrites ja abstraktsetest kujunditest, tähitsab Geo-optics seeria Fromica julgete graafiliste mustrite pärandit. Seeria kujundused on hoolikalt valitud, ühendades retrohõngu kaasaegse abstraktse kunstiga.

Erksatest värvivalikutest mahedateni, pakub Geo-optics seeria valikuid, et tuua ruumi just õiges tasakaalus efekti.

Seeria on ideaalne valik, et luua pilkupüüdvaid fookuspunkte.

Vaata kollektsiooni brošüüri siit:

Tee oma järgmine projekt eriliseks Formica uue Patterns kollektsiooniga.

Lisainfo saamiseks võta julgelt ühendust.

Viimased uudised