Navigation>
ET

Disainpaneelid VAGA

Keskkonnasõbralik ning dekoratiivne seina- ja laepaneel

                       

Akustiliste omadustega disainpaneelid Vaga. Põhivalikusse kuulub 8 eridisainiga paneeli: VAGA ÖÖVAGA PÄEVVAGA RABAVAGA VESIVAGA JÕGIVAGA METS, VAGA KULD, VAGA VASK.

Vaata lähemalt: vaga-panel.ee

Akustiliste omadustega disainpaneelid Vaga

Enam ei pea valima ilu, praktilisuse ja loodussõbralikkuse vahel. VAGA disainplaneel ühendab need kolm omadust, et tuua sinuni kõik, mida kaasaegne siseviimistlus endas kandma peab.

Akustiliste omadustega disainpaneelid VAGA  on keskkonnasõbralik ning dekoratiivne seina- ja laepaneel, mis on loodud ligi 100% ulatuses taaskasutatud plastpudelitest valmistatud polüestervildist ning vineer- või puitkiudplaadi (MDF) dekoratiivribadest.

Vildile on omistatud GRS 4.0 (Global Recycled Standard) ja Kiudainete Ökö-Tex 100 sertifikaat, mis tähendab, et vilt ei sisalda kahjulikke aineid, raskemetalle ega formaldehüüdi jääke. Samuti on Soome ehitusteabe fond RTS omistanud vildile ehitusmaterjalide heiteklassi M1 märgise.

Kõikidel paneelidel on kasutatud vilti, millele on omistatud B-s1, d0 tuleklass.
Tulekindluse saavutamiseks on võimalik kombineerida paneeli komponente, millele on omistatud tuleklassid: MDF B-s2, d0 (must MDF) ja B-s1, d0 (pruun MDF); vineer B-s1, d0; laminaat D-s2, d0; spooni on võimalik töödelda tulekindla lakiga B-s1, d0.

Lisaks dekoratiivsetele omadusetele on seinapaneelil ka akustikat parandavad omadused, mis muudavad ruumi heli kõrvale pehmemaks.

Põhivalikusse kuulub 8 eridisainiga paneeli: VAGA ÖÖVAGA PÄEVVAGA RABAVAGA VESIVAGA JÕGIVAGA METS, VAGA KULD, VAGA VASK.

Juhul, kui olemasolevate disainide hulgas ei leidu sinu interjööriga sobivat, saab paneelide disaini ise kombineerida.

Eritellimusel  paneelid pikkusega kuni 3 m.

VAGA DISAINPANEELIDE SERVALIISTUD

Standardpikkusega 2420mm ja eritellimusel pikkusega kuni 3000mm.

Rohkem infot ➡ vaga-panel.ee

Paigaldamine

Galerii

Kõik tooted