Navigation>
ET

Plaat Detail on 1996. aastal asutatud ettevõte

Esindame Baltimaades FORMICA, Arpa, FENIX, HOMAPAL-i, UNILIN-i laminaate,  CORIAN-i komposiitkivi ning DÖLLKEN-i servakante. Meie tooteportfelli kuulub veel kogu PFLEIDERERI valik.

Peale laminaadi müügi tegeleme ka laminaadist toodete valmistamisega. Meie peamised kliendid on mööblitootjad, sisustus- ja ehitusettevõtted ning ehitusmaterjalide kauplused.

Meie tegevuse kolm põhisuunda on:

Kõrgsurvelaminaadi jae- ja hulgimüük ning fassaadilaminaadi VIVIX müük ja töötlemine

1996. aastal rajasime Tallinna ühe Põhjamaade suurima laminaadi ja laminaattoodete lao, kus on kohe saadaval üle 400 erineva laminaadi dekoori, kokku üle 500 000 ruutmeetri laminaati.

Plaat Detaili tootmisüksused on varustatud nüüdisaegse tehnoloogiaga, mille juhtimiseks kasutame uusimaid IT-lahendusi.

Siin tehases valmistame laminaadiga kaetud tooteid allhanke korras: mõõtu lõigatud töötasapinnad ja aknalauad, eriääristega töötasapinnad, riiulielemendid, seinakilbid ja muud laminaadiga kaetud tooted.

Peale olemasoleva lao- ja tootmisüksuse avasime 2011. aasta septembris ühe Põhjamaade suurima laminaatdetaile tootva tehase, mis on spetsialiseerunud masstootmisele.

Meie 3500-ruutmeetrise tootmispinnaga tehase tootmisvõimsus on 70 000 ruutmeetrit laminaatdetaile kuus (kahes vahetuses) ja selle toodangust 90% eksporditakse välisturule.