Navigation>
ET

Kõrgsurvelaminaat HPL

Üle 400 erineva dekoori - rohkem kui 500 000 ruutmeetrit!

                       
Laminaat köögis

Kõrgsurvelaminaat. Plaat Detail esindab Baltikumis järgmisi kõrgsurvelaminaadi (HPL e high pressure laminate) tootjaid –  Formica, Homapal, Pfleiderer, Arpa, Unilin, Fenix.

formica
Homapal
Pfleiderer
Arpa
Fenix

Laminaat

Plaat Detail esindab Baltikumis järgmisi HPL kõrgsurvelaminaadi tootjaid –  Formica, Homapal, Pfleiderer, Arpa, FENIX ja Unilin.

Kõrgsurvelaminaat (HPL ehk high-pressure laminate) on Teie jaoks ideaalne lahendus, kui te otsite materjali, millel on järgnevad omadused:

  • vastupidav, sobib ka tiheda kasutusega pindadele;
  • mittepoorne pind on hügieeniline ning kergesti hooldatav;
  • lai valik mustreid ja toone pakuvad disainivabadust; pilkupüüdvama tulemuse saavutamiseks on ka metalliklaminaadid;
  • veekindel pealispind;
  • laialdaselt kasutatav – vastavalt sisuplaadile, saab kõrgsurvelaminaadiga valmistada erinevaid komponente –nii tööpindu, uksi, lauaplaate, kui ka seinaelemente jpm;
  • ohutu – laminaat koosneb paberikihtidest, mis on immutatud vaiguga ning kõrgel survel ja temperatuuril kokku pressitud. Ei sisalda kahjulikke ühendeid.
  • pikk eluiga – kõrgsurvelaminaat säilitab oma algse välimuse, ei pleeki ja näeb kaua hea välja.

Saadaval on ka metallik- ja magneetiklaminaadid ning  kemikaalikindlad, hügieenilised ja tuldtõkestavate omadustega kõrgsurvelaminaadid.

Eriti vastupidava tulemuse saavutamiseks on kompaktlaminaat, mis on niiskuskindel, tugev ning kriimustustele vastupidav lõppviimistletud plaat.

Kõrgsurvelaminaadist detailide valmistamiseks pressitakse laminaat sisuplaadile, lõigatakse mõõtu ning viimistletakse servad. Lamineeritavate (kilp)materjalide valikus on puilaastplaat, MDF, HDF, vineer, alumiiniumkärg, FIPRO jne.

Hoiustame laos ligi 400 erinevat kõrgsurvelaminaadi dekoori, mida on kokku rohkem kui 500 000 ruutmeetrit.

Tänu suurele laoseisule suudame tagada kiired tarned üle Baltikumi. Tellimusest kauba tarneni kulub maksimaalselt 48 tundi.

Kõrvsurvelaminaat HPL

Galerii

Kõik tooted