Navigation>
ET

Uus Formica ja Homapal ühine metalliklaminaatide kollektsioon

14/12/2022
                       

Homapal ning Formica on ühendanud oma metalliklaminaadi kollektsioonid ning ühtne kollektsioon kannab nime Homapal European Collection 2022-23 ja valik on nähtav Homapali kodulehel.

Kollektsioonis on enam kui 130 dekoori, mis katavad oma välimuse poolest mitmekülgset spektrit, alates klassikalisest kuni moodsani, käsitsi kujundatud kuni tööstusliku šikini. Selle käigus töötati välja mõned täiesti uued dekoorid, samas muudeti ka varasemast juba tuttavaid dekoore.

Laminaate kasutatakse nii üksiktootmises kui ka masstoodanguna mööblis ja avalikes kohtades – kontorites ja haridusasutustes, hotellides ja restoranides, kruiisilaevadel – kõikjal interjöörides, kus soovitakse luua kvaliteetset, pilkupüüdvat ja unikaalset disaini.

Metalliklaminaatide kollektsioon on jaotatud kolme kategooriasse lähtuvalt dekooride omapärast – Elements, Gestures, Perspectives.

Elements

Elements seeria tabab päris metalli väljendusrikkust. Nutikas ja täis energiat. Jahe, kuid samas võimeline pakkuma soojust. Seda seeriat iseloomustab valguse ja peegelduse dünaamiline mäng.

Pronks, vask, teras, hõbe ja kuld – need harjatud pindadega põhivärvid esindavad nelja elementi: tuld, vett, õhku ja maad. Neid põhitoone täiendavad viis hoolikalt valitud pinnatöötlust – Brushed, Crossbrushed, Plain Polished, Mirror Polished ja Plex – ning 12 erivarjundit, mis tabavad peeneid nüansse ja lisavad elavat mitmekesisust.

Vaata Elements dekoore siit.

Gestures  

Iga pind on omanäoline ja eriline, meistri kätetöö. Gestures seeria on suurepärane eksklusiivsete, karakteriga interjööride loomiseks.

Homapali tehase töötajad on pühendunud ka traditsioonilistele metalliviimistlusprotsessidele. Metalliklaminaatidega töötavad “oma käsitöö tõelised meistrid” – andekad ja kõrgelt koolitatud loovisikud, kellel on metallidega töötamise kogemus.

Keerukate mehaaniliste tehnikate ja detailidele pööratud tähelepanuga mängivad nad nende metallide loominguliste omaduste ja mitmekülgsusega. Lihvimine, tupsutamine, värvi intensiivistamine –  Homapali “käsitöölised” annavad neile metallidele struktuuri, pintseldavad ja poleerivad neid mehaaniliselt ning värvivad käsitsi. See on koht, kus  “žestid” esmakordselt ellu ärkavad.

Vaata Gestures dekoore siit.

Perspectives

Perspectives seeria laminaatide pinnad on justkui teisest maailmast. Fantaasiarikas, elav, põnev dekooride valik, mis kutsub avastama maailma mitmekesisust, vaatlema ja tunnetama seda erinevatest, isegi võõrastest vaatenurkadest.

Peegeldunud valgus tantsib reljeefide kohal, mis on ise looduse poolt animeeritud. Sügavuses ei paista miski seisma jäävat. Graafilised mustrid  ja regulaarsed jooned seevastu kiirgavad rahulikkust ja tasakaalukust. Elavust lisavad kontuurid, mis muutuvad tugevamaks või nõrgemaks sõltuvalt valguse langemisest.

Vaata Perspectives dekooree siit.

Vaata ja laadi uus kollektsiooni brošüür alla siit.

Viimased uudised