Navigation>
ET

Formica® uus IKI kollektsioon – ühevärvilised ja puidumustrid

01/11/2022
                       

Esimene ja originaalne. Inspireeritud elust. Ajaga arenev. Formica.

Formica Group leiutas kõrgsurvelaminaadi 1913. aastal. Teerajajana esindab ikooniline Formica® kaubamärk laminaatide kõige olulisemat tuuma.

Formica Groupi uus inspireeriv IKI kollektsioon on austusavaldus ettevõtte juurtele ja teadmistele värvi- ning materjalidisaini vallas.

Uus kollektsioon sisaldab 120 ühevärvilist valikut, 25 Plus Color värvi ning 81 ajatut puidumustrit. Dekoore täiendavate erinevate pinnaviimistluste abil on võimalik luua kauneid ja vastupidavaid pindu.


Ühevärvilised valikud

Värske kollektsioon on toonud uued rohelised, punased ja Night Series toonid, mis esindavad looduslähedust.

Uus roheline palett vastab jätkuvalt populaarsele loodusest inspireeritud ja „loodus tuppa“ teemale ning sisaldab maalähedasi rohelisi toone peenetes ja rahustavates toonides.

Lisandunud terrakota ja maalähedased punased toonid sobituvad materjalide loomulikusse trendiga ning tähistavad naasmist inimkäte poolt loodu ja autentsuse juurde.

Night Series on kolme uue rikkaliku ja luksusliku peaaegu musta värvi seeria.  Night Shade on mustalähedane punakas toon, Night Forest on mustalähedane roheline ja Night Sea on sügavsinine.

Lisaks on uuenenud ühevärviliste valikute pinnastruktuuride standardvalik. Kõik ühevärvilised dekoorid on nüüd saadaval nii MAT kui ka Satin NDF pinnaga.

Vaata uusi ühevärvilisi toone siit.

Laadi alla uus COLORS kataloog siit.

Puidumustrid

Jaapani ja Skandinaavia puitpindadest inspireeritud uued puidumustrid esindavad kontrasti heledate ja tumedate ning heledate ja pigmenteerunud pindade vahel. Kollektsiooni lisatud puidumustrid ühendavad meid lähiümbrusega, keskendudes kohalikele Euroopa liikidele nagu tamm, saar, pähkel ja jalakas.

Uue puidukollektsiooni sõnum on lihtne, kuid kaunis – loodusliku ilu lisamine siseruumidesse on austusavaldus meie elukohale ja siinsele loodusele.   

Vaata uusi puidudekoore siit.

Laadi alla uus WOODSi kataloog siit.

Plus Color

Plus Color on loominguliseks tööks mõeldud tööriistakomplekt, mis hõlbustab värvide ja pinnastruktuuride kombineerimist sisekujunduses.

Plus Color sisaldab hoolikalt kokku pandud 25 värvivalikut ja 4 unikaalset pinnastruktuuri, mida saad ise kombineerida, võimaldades igaühel luua oma maitse järgi elegantseid toon-toonis või värvirikkaid ruume.

Plus Color sarja 4 tekstuurivalikut:

  • AR Plus® – kulumiskindel kõrgläikega viimistlus,
  • MicroDot – lihtne, kergelt süvendatud väiksed täpid geomeetrilises ruudustikus,
  • Plex –  siidise läikega tihe pind, mis struktuurilt meenutab kangast,
  • Satin NDF – pehme matt ja sile.

Plus Color-id ja valikus olevad pinnaviimistlused leiad COLORS kataloogist.

Formica uus IKI kollektsioon koosneb mitmekülgsetest, praktilistest ja kulumiskindlatest pinnamaterjalidest. Valikuvabadus kombineerida erinevaid pinnaviimistlusi ja värvi, loob võimaluse luua ainulaadset ja kestvat disaini.

Uue kollektsiooni dekoorid on saadaval, küsi lisa ee.liatedtaalp@taalp või saada päring meiepoolseks kontaktiks olevale projektijuhile.

Viimased uudised