Navigation>
ET

FENIX® on 10!

13/04/2023
                       

2023 on FENIX®-i 10. ssünnipäeva aasta.

Siin on 10 fakti, mis iseloomustavad FENIXi esimest dekaadi:

  1. FENIX NTM® oli esimene materjal, mis vastas nutikate mattide pindade trendidele.
  2. FENIX materjalid on tehtud patenteeritud tehnoloogiaga, mis kasutab järgmise põlvkonna akrüülvaikude kõvendamiseks ja kinnitamiseks elektronkiirtega kõvendamist.  
  3. Legendi põhjal tõuseb fööniks kuumuse abil taas ellu. FENIXi supermatilt, puudutusel pehmelt ja sõrmejälgedele vastupidavalt pinnalt on võimalik pindmisi kriimustusi parandada.
  4. 2017.aastal tutvustati esmakordselt FENIX NTA® metallikpindasid. Madala valguspeegelduse, pehme puudutuse ja sõrmejälgedele vastupidav pind sobib horisontaalseks kasutamiseks.
  5. 2019. aastal astuti FENIX NTM® Bloom-i tulekuga suur samm jätkusuutlikkuse poole. Bloom tehnoloogia puhul on fenooli sisaldust vaigus vähendatud 50% võrra, asendades see ligniiniga. Bloom seeria on looduslikuma sisuga, kuid säilinud on kõik FENIXi head omadused.
  6. FENX on võitnud 12 rahvusvahelist auhinda, sealhulgas  Compasso d’Oro ADI auväärse mainimise ning “Best of the Best“ auhinna 2021. aasta Interzumi messil.
  7. 2020. a oktoobris avati FENIXI showroom Milanos Brera linnaosas. Gio Tirotto disainitud FENIX Scenario on arhitektide, disainerite ja sektoris tegutsevate inimestele oluliseks kohtumispaigaks.
  8. 2021.a detsembrist on FENIX süsinikuneutraalne. Praeguseks on FENIX kompenseerinud üle 30 000 tonni CO2-t.
  9. 2022. A Milano Design Week’il tutvustas FENIX X-KIN-i: kohandatav pinnamaterjal, mida saab kanda siseseintele nagu tapeeti.
  10. 2022. aasta SICAM messil lansseeris FENIX 6 uut Bloom tehnoloogiaga värvitooni, mis on inspireeritud võluvatest lugudes maailma eripaikadest.

Viimased uudised