Navigation>
ET

Antimikroobsed laminaadid – turvalisem elukeskkond

15/04/2020
                       

Plaat Detaili poolt pakutavad Formica ja Pfleidereri kõrgsurvelaminaadid on kõrge kemikaalikindlusega ja äärmiselt vastupidavad korduvale desinfitseerimisele. Meie poolt pakutavad laminaadid sobivad laialdaseks kasutamiseks erinevates valdkondades.

Erinevalt spoonitud või melamiin pindadest peab laminaadi pind aastaid edukalt vastu alkoholi sisaldavate desinfitseerimisvahenditega korduvpuhastuse puhul. Lisaks alkoholi sisaldavate ainetele võib laminaati puhastada ka mitmete muude erinevate kodukeemiavahenditega, sealhulgas ka raviasutuses kasutatavate puhastusainetega.

Kõrgsurvelaminaat on parim pinnakatte materjal tööpindadele, riiulitele ja ustele. Erinevalt puidust ja kivist ei ole laminaadi pind poorne, mistõttu on seda kerge hooldada ning selle värske väljanägemine säilib aastaid. Plaat Detaili valikus on lai spekter ühevärvilisi laminaate, lisaks on meie valikus väga naturaalse väljanägemisega puidumustreid, kivi imitatsioone ning palju muid dekoore. Erinevate laminaatidega saate lähemalt tutvuda SIIN ja SIIN.

Meie valikus olevate puidumustrite 3D pinnad on äravahetamiseni sarnased naturaalse puiduga- just seetõttu on need leidnud laialdaselt kasutust erinevates valdkondades: hotellides, kruiisilaevadel, kontorites, lasteaedades ja koolides, haiglates ning paljudes muudes tervishoiuasutustes- kohtades, kus soovitakse lisaks elegantsele välimusele ka äärmiselt head vastupidavust ning võimalust pindu hõlpsasti puhastada. Laminaadi hooldamise kohta saate lähemalt lugeda SIIN.

Lisaks tavalaminaatidele pakume tervishoiuasutustele, ravimitööstustele ning laboritele veel ka eraldi kemikaalikindlaid- ning antimikroobse pinnaga laminaate, nendega saate lähemalt tutvuda SIIN ja SIIN.

Tallinnas asuvas Plaat Detaili laos on koheselt saadaval üle 500 erineva laminaadi. Lisaks suudame lühikese tähtajaga teile valmistada mööblikomponente, tööpindu, riiulielemente ja muid eritellimustöid.

Huvi korral võtke julgesti meiega ühendust e-maili ee.liatedtaalp@taalp või telefoni +372 600 7666 teel.

Viimased uudised