Navigation>
ET

Tumedad dünaamilised öövarjundid

01/11/2022
                       

Elame ajal, mil nii arhitektide ja sisekujundajate üheks eesmärgiks on luua keskkondi, mis soodustavad heaolu. Stabiilne vundament ja rahulikkus on võtmetegurid, mis sisendavad usaldust ja kindlustunnet tänapäeva muutlikel aegadel.

Sinist peetakse värviks, millele võib loota, see annab inimestele võimaluse tunda end turvaliselt, samas pakkudes väljakutset luua ühendust ümbritsevaga ja mõelda sügavamalt.

Night Series on värviseeria uues Formica® kollektsioonist, mis tuues ruumi selgust ja rahu, loob keskkonna, kus mõtteid koondada. Night Series koosneb kolmest uuest värvitoonist, mis kõik kujutavad võluvat pimedat maastikku: F8244 Night Forest, F8243 Night Shade ja F8242 Night Sea.

NIGHT FOREST on dramaatiline tumeroheline, mis on elegantne ja külluslik toon.

NIGHT SHADE on punakas, peaaegu must toon, mis sobib suurepäraselt trendikate kulla või messingi aktsentide ja sametkangaste juurde. See tekitab elegantse, nostalgilise välimuse ja luksusliku tunde.

NIGHT SEA on sügav, peaaegu must sinine, mida iseloomustab rahumeelsus ja neutraalsus ning mitmekülgsus.

Formica Groupi Euroopa disainijuht sõnul on Night Series värvide idee luua valik ühevärvilisi dekoore, mis on peaaegu mustad ja mida saaks kasutada musta asemel, lisades samal ajal veidi värvi ja varjundeid.

Night Series värvid on tumedad ja meeleolukad toonid, mis oma mitmekülgsusega sobivad erisektorites paljudeks kasutusaladeks.

Viimased uudised