Navigation>
ET

Trendikas terrakota

01/11/2022
                       

Terrakota ja maalähedased punased toonid on jätkuvalt trendikad.

Looduslike materjalide kasutamine ja käsitöönduslikud tooted on positsioneerinud olulisele kohale, luues ühenduse inimtekkelise ja autentse välimusega.

Formica® IKI kollektsiooni äsja väljatöötatud punaste värvide palett sisaldab erinevaid terrakotatoone, s.h Adobe, Henna ja Brick, lisaks Blush ja Earthenware.

Sõna „terracotta“ pärineb itaalia keelest, kus “terra” =maa + “cotta”=põlenud, küpsenud.
Varieerudes heledast tumedani, sobib terrakota seeria suurepäraselt värvide kihistamiseks. F8141 Adobe, F8140 Brick ja F8239 Henna on punasel põhinevad tuhmistatud toonid, et luua rahustavaid ja kutsuvaid interjööre.

HENNA on kolmest terrakota toonist tumedaim; väga elegantne punakaspruun, mis toob ruumidesse elegantsuse, olenemata sellest, kas tegemist on jaemüügi-, hotelli- või elamuprojektidega.

BRICK on küllastunud maalähedane värv; sügav, kuid samal ajal peen ja pehme. Mati viimistlusega sobib see ideaalselt trendikasse LED-tuledega interjööri.

ADOBE on kolmest terrakota toonist kahvatuim. See sobib hästi tumepruunide puidumustrite ja looduslike liivatoonidega.

EARTHENWARE on tüüpiline istutuspotivärv, hallide alatoonidega, et tuua see kaasaegsete trendidega vastavusse.

BLUSH on suurepärane näide uue põlvkonna neutraalsetest värvitoonidest, mis vallutavad äri- ja eluruume kogu maailmas. Seda armastatakse nii oma individualistliku iseloomu kui ka neutraalsuse tõttu. See on heaoluvärv, millel on kehale ja hingele rahustav toime.

Uute punaste toonide värvikvaliteet võimaldab paletil pakkuda toetavat ja maandavat tunnet.
Need värvid on laialdaselt kasutatavad ja kohandatavad, võimaldades värvi lisada vähem pealetükkival viisil.

Viimased uudised