Navigation>
ET

Pilkupüüdvad lahendused HOMAPAL® metalliklaminaadiga

25/11/2021
                       

HOMAPALi metalliklaminaadid loovad pilkupüüdvaid võimalusi luksulikeks ja innovaatilisteks sisekujunduse lahendusteks. Klientide ja turu ootustest ning trendidest lähtudes on HOMAPAL arenenud ehtsate metallpindadega laminaatide spetsialistist üheks juhtivaks erilaminaatide tootjaks maailmas.

Tänu laialdasele valikule, trendikusele ning omanäolistele dekooridele pakuvad metalliklaminaadid piiramatuid võimalusi loovuseks ja innovaatilisteks interjöörilahendusteks. HOMAPAL laminaate kasutatakse nii mööblitootmises kui ka muudes ruumilahendustes, sh  avalikes ruumides – hotellides, baarides, klubides, restoranides, kauplustes, kruiisilaevadel.

HOMAPAL on kõrgelt hinnatud materjal kõikjal vertikaalsetel pindadel, kus soovitakse saavutada loovaid pilkupüüdvaid lahendusi. Dekoorid varieeruvad klassikalisest modernseni, peenest vintage’ini, robustsest delikaatseni; sealjuures ühtset kõrgkvaliteetset taset säilitades. Eriline reljeeftrüki tehnika annab laminaadile lisaks välimusele ja katsumisel erilise tunde ning mõned dekoorid on viimistletud käsitööna.

Metalliklaminaatidele on omistatud tulekindluse tase B-s1, d0.

Tutvu pilkupüüdvate dekooridega siin.

Kui soovid oma järgmises projektis kasutada pilkupüüdvaid lahendusi metalliklaminaadiga, saada päring ee.liatedtaalp@taalp .

Viimased uudised