Navigation>
ET

Formica® uued rohelised toonid

14/12/2022
                       

„Loodus tuppa“ teema on viimase kümnendi jooksul üks populaarsemaid trende.

Formica uue kollektsiooni 6 uut rohelist tooni on loodusest inspireeritud ning uued peenetes ja rahustavate varjundites rohelised on ideaalsed kasutamiseks nii avalikes kui ka eraprojektides.

Uued rohelise seeria toonid on:

DEEP SEA – Google Trends andmetel on huvi sinakasrohelise vastu püsivalt kasvav. Deep Sea lisab ruumi dramaatilisust ja luksuslikkust.

FIR – näide kaasajastatud klassikust, asendades Hunter Green tooni. Heledam ja veidi tuhmistatud Fir toon on modernne ja peen.

ALGAE – roheliste toonide kihistamine on hetkel üks tipptrende sisekujunduses. Algae on taimne roheline, mis on väga küllastatud ja ideaalne toomaks rohelust kontoriruumidesse või hospitality sektorisse.

GREEN SLATE – tume salveiroheline, mis on halli ja rohelise vahepealne. Salvei tüüpi rohelised pakuvad rahu ja neid iseloomustab ökoloogia ja looduslikkus.

MARBLE GREEN – inspireeritud jadeiidi värvi looduslikest ja kunstlikest klaaskuulikesi. Elegantne värv, mis näed hea välja matina. Sobib hästi soojade hallida ja suitsuse pähklitoonidega.

LIQUID GLASS – inspireeritud matistatud klaasist, kahvatuhall õrna sinakasrohelise varjundiga. Rõhutab kaasaegse halli tähtsust modernsete interjööride kujundamisel. Asendab varasemat dekoori Fontana.

Viimased uudised